Gdańsk-kursy komputerowe

Kursy komputerowe dla seniorów w Gdańsku

Kursy ON-LINE (nauka zdalna) lub lekcje stacjonarne w siedzibie firmy od 1999 roku. Umiejętność obsługi komputera podłączonego do internetu otwiera mnóstwo drzwi. Nowoczesne technologie pozwalają wiele rzeczy załatwić bez wychodzenia z domu. Od zakupów, przez rozmowy z bliskimi, rezerwację wczasów, aż po sprawy urzędowe – wszystko to możesz robić komfortowo w swoim własnym domu. Chcesz poznać podstawowe programy i funkcje? Zapisz się na nasz kurs komputerowy organizowany w Gdańsku!

Ciekawe kursy komputerowe – oferta dla Klientów z Gdańska

Chcesz zaskoczyć swoje dzieci i wnuki umiejętnością obsługi komputera podłączonego do internetu? Chcesz móc rozmawiać przez wideoczat z bliskimi mieszkającymi na drugim końcu kraju lub świata? Przekonaj się, że globalna sieć naprawdę zbliża ludzi do siebie. Podczas naszego kursu komputerowego dla seniorów nauczysz się pisać i wysyłać e-maile, przygotowywać dokumenty tekstowe w różnych programach, a także posługiwać się internetowym kontem bankowym. Przekonaj się, że naukę nigdy nie jest za późno – serdecznie zapraszamy na kursy w Gdańsku!

Kursy komputerowe z doświadczonymi instruktorami w Gdańsku

Już od ponad 20 lat zajmujemy się nauczaniem obsługi komputera oraz internetu. Bogate doświadczenie pozwoliło nam opracować skuteczne techniki, dzięki którym przyswojenie nowych informacji jest łatwe i przyjemne. Jeżeli nigdy wcześniej nie miałeś okazji poznać urządzenia, które pomaga w zwykłych, codziennych czynnościach, zapisz się na nasz kurs komputerowy dla seniorów w Gdańsku. Już po kilkunastu lekcjach będziesz samodzielnie wysyłać e-maile, robić zakupy lub dokonywać rezerwacji – a to wszystko bez wychodzenia z domu!

Zapraszamy na kurs komputerowy w Gdańsku!

Metodą małych kroków, dostosowując tempo do potrzeb i oczekiwań kursantów, pomagamy poznać tajniki mniej lub bardziej skomplikowanych operacji wykonywanych na komputerze. Nawet jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z laptopem czy urządzeniem stacjonarnym, wkrótce możesz samodzielnie prowadzić swoje konto bankowe przez internet – bez stania w kolejkach, wymieniać e-maile z bliskimi lub rozmawiać przez wideoczat, zamawiać różne rzeczy z dostawą do domu, a nawet załatwiać sprawy urzędowe. Przekonaj się, jakie udogodnienia zapewnia nowoczesna technologia. Zapraszamy na nasze kursy komputerowe na terenie Gdańska!