Szczecin kursy komputerowe

Kursy komputerowe dla Klientów ze Szczecina

Kursy ON-LINE (nauka zdalna) lub lekcje stacjonarne w siedzibie firmy od 1999 roku. Szukasz firmy, z którą skutecznie, szybko i przyjemnie nauczysz się korzystać z komputera? Chcesz poznać podstawowe tajemnice, jakie kryje to niezwykłe urządzenie? A może któryś z bliskich Ci seniorów chciałby zacząć korzystać z internetu? Wszystkim nastawionym na samorozwój Klientom ze Szczecina oferujemy przystępne i kompleksowe kursy komputerowe, dzięki którym świat wirtualny stanie dla Ciebie otworem. Już dziś zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Wygodne kursy komputerowe on-line, które odbędziesz z Twojego domu w Szczecinie

Nie masz czasu dojeżdżać na lekcje? Nie ma problemu – w naszej firmie to my dojeżdżamy do Klienta na umówioną godzinę lub przekazujemy wiedzę on-line. Krok po kroku, bez pośpiechu i w tempie odpowiednim do stopnia przyswajania wiedzy przez daną osobę uczymy czynności, które później wchodzą w nawyk. Bezpieczne włączanie i wyłączanie komputera, zakładanie folderów, kopiowanie, korzystanie z zasobów internetu to tylko niektóre z punktów, jakie zawierają nasze kursy komputerowe dla osób ze Szczecina.

Przystępne kursy komputerowe dla seniorów w Szczecinie

Seniorzy stanowią dzisiaj coraz liczniejszą grupę użytkowników komputerów. Na emeryturze w końcu mają czas na zrobienie czegoś dla siebie, np. nawiązywanie wirtualnych kontaktów, robienie zakupów przez internet, a także na samokształcenie. Z myślą o nich przygotowaliśmy przystępne kursy komputerowe, dzięki którym bez wychodzenia z domu nauczą się korzystania z bogactwa możliwości, jakie niesie za sobą znajomość komputera. Naszą ofertę w szczególności kierujemy do seniorów ze Szczecina.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dzisiejszy świat jest coraz bardziej skomputeryzowany. Rezerwacja wizyty u lekarza, kontakt z rodziną przez Skype czy też zakupy w sklepie to te dziedziny życia, które można realizować za pomocą narzędzi dostępnych z komputera. Ich znajomość pozwala przede wszystkim oszczędzić czas, a nierzadko również zdrowie, bo nie wymaga od nas przemieszczania się po zatłoczonych sklepach. Jeśli mieszkasz w Szczecinie i jesteś zainteresowany oferta naszych kursów komputerowych – serdecznie zapraszamy do kontaktu