Kraków kursy komputerowe

Kursy komputerowe dla seniorów w Krakowie

Kursy ON-LINE (nauka zdalna) lub lekcje stacjonarne w siedzibie firmy od 1999 roku. Dzisiejszy świat niemal w całości opiera się na szeroko rozumianej elektronice. W ciągu ostatniej dekady nasze codzienne życie zmieniło się nie do poznania. Aktualnie umiejętność obsługi komputera to absolutna konieczność. Umożliwia ona korzystanie z dobrodziejstw internetu – informacyjnych stron www, poczty e-mail, bankowości elektronicznej i wielu innych przydatnych na co dzień rozwiązań. Warto pamiętać, że obsługa komputerów oraz rozmaitych programów komputerowych (np. MS Office) to umiejętność wymagana przez większość pracodawców. Dzięki proponowanym kursom komputerowym wszyscy seniorzy opanują ją bez trudu.

Odwiedź Kraków i zdobądź nowe umiejętności!

Osoby w dojrzałym wieku w zupełnie inny sposób przyswajają wiedzę. Pamiętaliśmy o tym na etapie konstruowania naszego kursu komputerowego, dlatego jego prowadzenie oddaliśmy w ręce osoby specjalizującej się zarówno w informatyce, jak i andragogice. Czym jest andragogika? To subdyscyplina pedagogiki zajmująca się procesami kształcenia osób dorosłych. W pełni świadome podejście sprawia, że podczas oferowanych kursów komputerowych nauka odbywa się znacznie wydajniej, a co za tym idzie, można liczyć na sporą oszczędność czasu. To niezwykle istotne w przypadku osób dorosłych, ponieważ nauka musi iść w parze z szeregiem obowiązków, zarówno zawodowych, jak i prywatnych.

Szukasz kursów komputerowych dla seniorów? Doskonale trafiłeś!

Mając na względzie komfort seniorów, nasze kursy komputerowe świadczymy zarówno w formie stacjonarnej, jak i zdalnej. Możemy poprowadzić sesję online lub w miejscu wskazanym przez Klienta. Taką formę proponujemy Kursantom m.in. z Krakowa. Zapamiętaj, że dla wszystkich osób zainteresowanych przygotujemy pokazową lekcję bezpłatną. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami. Zapraszamy!