Warszawa kursy komputerowe

Kursy komputerowe w Warszawie

Kursy ON-LINE (nauka zdalna) lub lekcje stacjonarne w siedzibie firmy od 1999 roku. W odpowiedzi na oczekiwania Seniorów, ale i nie tylko, organizujemy kursy komputerowe na terenie Warszawy oraz innych miast. Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do najnowszych technologii, które dają wiele możliwości. Niestety bardzo często wiążą się one z wykluczeniami dotyczącymi np. wieku czy miejsca zamieszkania. Naszą misją jest prowadzenie kursów komputerowych, które umożliwią aktywne korzystanie z zasobów komputera i sieci wszystkim zainteresowanym.

Kursy komputerowe dla mieszkańców Warszawy

Organizujemy zajęcia zarówno dla osób, które nie miały w ogóle styczności z komputerem, jak i tych, którym zależy na rozwinięciu dotychczasowych umiejętności. Dopasowujemy tempo oraz program nauczania do indywidualnych oczekiwań, ponieważ tylko w taki sposób lekcje będą dawać oczekiwane efekty. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kursów komputerowych w Warszawie już dziś. Z pewnością znajdziesz wśród nich coś w sam raz dla siebie.

Czego nauczysz się na kursie komputerowym?

Wychodzimy z założenia, że każdy uczestnik ma nieco inny poziom wiedzy oraz umiejętności. Zaczynając od podstawowej obsługi komputera, przechodzimy kolejno do prowadzenia zajęć z edytora tekstu, obsługi poczty e-mail, a także konta bankowego. Podczas kursów komputerowych dla seniorów w Warszawie kładziemy duży nacisk na to, aby zrozumieli oni podstawy bezpieczeństwa w sieci, które mogą uchronić ich przed potencjalnymi zagrożeniami. Poza tym uczymy też, w jaki sposób dokonywać zakupów online czy też rezerwować wakacje

Kursy komputerowe dla seniorów z Warszawy

Wszystkich zainteresowanych rozwinięciem kompetencji cyfrowych zapraszamy na kompleksowe kursy komputerowe w Warszawie. Zajęcia prowadzimy w różnych godzinach, pięć dni w tygodniu, dlatego z pewnością znajdziesz dla siebie pasujący termin. Wierzymy, że wraz z naszą pomocą będziesz bez przeszkód mógł korzystać z możliwości, jakie daje komputer oraz połączenie z internetem. Skontaktuj się z nami już dziś!