Wrocław – kursy komputerowe

Kursy komputerowe we Wrocławiu

Kursy ON-LINE (nauka zdalna) lub lekcje stacjonarne w siedzibie firmy od 1999 roku. W obecnych czasach coraz więcej usług przenosi się do świata online, właśnie dlatego tak ważna jest umiejętność posługiwania się komputerem oraz poruszania w Internecie. Zrobienie zakupów, opłacenie rachunków, udział w szkoleniach czy załatwienie wielu formalności – dzisiaj to wszystko możliwe jest bez wychodzenia z domu. Dla niektórych osób może to jednak nie stanowić zalety, a problem, ponieważ nie potrafią obsługiwać Internetu czy komputera. Właśnie z myślą o tych osobach tworzymy kursy komputerowe we Wrocławiu, podczas których nauczysz się podstawowej obsługi komputera i Internetu bądź rozwiniesz swoje dotychczasowe umiejętności.

Kursy komputerowe dla seniorów i nie tylko

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i zdobytych przez ten czas wiedzy oraz umiejętnościom każdego potrafimy nauczyć obsługi komputera, jak również Internetu. Prowadzimy interesujące zajęcia, na których ich uczestnicy dowiedzą się, jak posługiwać się pocztą e-mail czy kontem bankowym, a także nauczą się pracować z edytorem tekstu, dokonywać rezerwacji online czy robić zakupy przez Internet. Nasze kursy komputerowe przeznaczone są dla osób, które nie miały styczności z komputerem i chcą nabyć podstawowe umiejętności jego obsługi, dlatego ofertę tę kierujemy m.in. do seniorów. Na naukę bowiem nigdy nie jest za późno!

Profesjonalne i kompleksowe kursy komputerowe dla Klientów z Wrocławia

Internet stwarza nieograniczone możliwości, a obsługa komputera ułatwia codzienne życie. Właśnie dlatego warto zdobyć podstawowe umiejętności w tym zakresie i uniezależnić się od pomocy innych osób. Prowadzimy kursy komputerowe dla seniorów, ale nie tylko. Wszystkie zagadnienia omawiamy krok po kroku, dostosowując się do możliwości kursantów. Serdecznie zapraszamy do udziału zainteresowanych mieszkańców Wrocławia! Masz jakiekolwiek pytania? Zachęcamy do kontaktu, a chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości!