Lublin – Kursy komputerowe

Kursy komputerowe – Lublin

Kursy komputerowe na terenie Lublina. Kursy ON-LINE (nauka zdalna) lub lekcje stacjonarne w siedzibie firmy od 1999 roku. Chcesz bezpiecznie zacząć korzystać z komputera i internetu, ale nie miałeś do tej pory okazji nauczyć się obsługi komputera? Masz problem z posługiwaniem się nowoczesnym smartfonem lub tabletem? Zgłoś się do nas, a wszystkiego Cię nauczymy. Biorąc udział w prowadzonych przez nas kursach komputerowych, szybko poznasz podstawy z zakresu wiedzy o systemach operacyjnych i nauczysz się obsługi urządzeń, które pomogą ci w codziennych życiu. Będziesz mógł bez wychodzenia z domu zamówić produkty z ulubionego sklepu z dostawą do domu, porozmawiać z daleką rodziną, zapłacić rachunki czy skorzystać z internetowej konsultacji ze swoim lekarzem. Zainteresowała Cię nasza oferta kursów komputerowych przeznaczonych dla seniorów z Lublina i okolic? Zapraszamy do kontaktu!

Czego się nauczysz na naszych kursach komputerowych

W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb oraz zaawansowania w obsłudze komputera dobierzemy odpowiedni plan nauki. Starannie omówimy różne programy np. do obsługi poczty elektronicznej czy rozmów głosowych. Pokażemy, jak bezpiecznie obsługiwać konto bankowe online, składać rezerwację czy robić zakupy przez internet. Zaprezentujemy również, jak sprawnie i szybko kopiować pliki z komputera na płyty CD i DVD oraz nośniki danych, takie jak pendrive. Nauczymy Cię także, jak skanować i drukować dokumenty, odtwarzać dane oraz ściągać pliki z internetu. Co więcej, pokażemy, jak posługiwać się mediami społecznościowymi – tak, abyś zawsze mógł być w kontakcie z bliskimi.

Kursy dla seniorów

Organizowane przez nas kursy komputerowe dla mieszkańców Lublina to szansa na wygodniejsze i ciekawsze życie. Lekcje prowadzone są przez doświadczonego nauczyciela, który z indywidualnym podejściem skutecznie uczy naszych kursantów obsługi komputera i innych nowoczesnych urządzeń, cierpliwie słucha, odpowiada na wszystkie pytania i dba o przyjemną atmosferę przez cały czas trwania komputerowego kursu. Serdecznie zapraszamy!