Katowice kursy komputerowe

Kursy komputerowe w Katowicach

Kursy ON-LINE (nauka zdalna) lub lekcje stacjonarne w siedzibie firmy od 1999 roku. Chcesz udoskonalić swoje umiejętności w zakresie obsługi komputera? A może nigdy nie miałeś z nim do czynienia? Zapisz się na indywidualny kurs komputerowy w Katowicach! W naszej firmie oferujemy kompleksowe szkolenia, dzięki którym z łatwością zyskasz podstawowe umiejętności korzystania z komputera. Wieloletnie doświadczenie oraz kierunkowe wykształcenie nauczycieli sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić kursy komputerowe w pełni dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu!

Kompleksowe kursy komputerowe dla Klientów z Katowic i okolic

W naszej firmie proponujemy skuteczne kursy komputerowe dla Klientów z Katowic oraz okolicznych miejscowości. Dzięki nam nauczysz się między innymi obsługi edytorów tekstu, wysyłania i odbierania poczty elektronicznej, sprawnego wyszukiwania informacji w internecie, jak również dokonywania rezerwacji online czy robienia zakupów w sklepach internetowych. Po ukończeniu naszego kursu komputer nie będzie miał dla Ciebie tajemnic. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Kursy komputerowe dla seniorów z Katowic

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla osób starszych obsługa komputera może stanowić wyzwanie, jednak w dzisiejszych czasach niekiedy trudno się bez niego obyć. Z tego powodu oferta naszej firmy obejmuje kursy komputerowe dla seniorów z Katowic, a także okolicznych miejscowości. Po zakończeniu szkolenia bez trudu wyślesz maila do najbliższych lub zrobisz przelew bankowy bez wychodzenia z domu. Zainteresowała Cię oferta kursów komputerowych dla seniorów? Zapisz się już dziś!

Oferta kursów komputerowych w Katowicach

Staramy się jak najlepiej dostosować ofertę do Twoich oczekiwań, dlatego proponujemy kursy komputerowe prowadzone przez 5 dni w tygodniu zarówno w naszej siedzibie w Katowicach, jak i z dojazdem do domu lub firmy Klienta. Ponadto w razie zainteresowania zapewniamy również kompleksowe szkolenia w trybie online. Chcesz nauczyć się sprawnie posługiwać komputerem? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych kursów komputerowych!