Bydgoszcz – kursy komputerowe

Kursy komputerowe w Bydgoszczy

Kursy ON-LINE (nauka zdalna) lub lekcje stacjonarne w siedzibie firmy od 1999 roku. Wielu osobom trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez komputera. Przelew bankowy, opłacenie rachunków czy nawet proste wyszukiwanie informacji na dowolny temat w internecie – to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. W naszej firmie zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że korzystanie z komputera może sprawiać kłopot, dlatego oferujemy kursy komputerowe dla Klientów z Bydgoszczy. Zapraszamy do kontaktu!

Kompleksowe kursy komputerowe dla Klientów z Bydgoszczy

Planujesz zarezerwować nocleg w hotelu bez wychodzenia z domu? Chcesz szybko sprawdzić stan konta w banku? A może potrzebujesz znaleźć coś w internecie, ale nie wiesz, jak to zrobić? Po ukończeniu naszego kursu komputerowego żadna z tych czynności nie będzie już dla Ciebie problemem. Klientom z Bydgoszczy oferujemy szkolenie, na którym poznasz podstawowe funkcje komputera takie jak korzystanie z edytorów tekstu, obsługa poczty elektronicznej, sprawne wyszukiwanie informacji w sieci i nie tylko.

Kursy komputerowe dla seniorów w Bydgoszczy

Wiemy, że świat dynamicznie się rozwija i czasem trudno nadążyć za kolejnymi technologicznymi zmianami, zwłaszcza osobom starszym. Z tego względu proponujemy kursy komputerowe dla seniorów z Bydgoszczy, dzięki którym bez trudu nauczysz się obsługi komputera. Zapewniamy szkolenia w przyjaznej atmosferze – zarówno w naszej siedzibie, jak i z dojazdem do Klienta – oraz wsparcie wykwalifikowanych, doświadczonych nauczycieli. Nie czekaj! Skontaktuj się z nami!

Oferta kursów komputerowychBydgoszcz

Niezależnie od tego, czy jesteś seniorem z Bydgoszczy, czy po prostu nie miałeś dotąd do czynienia z komputerem, na naszym kursie komputerowym z łatwością nauczysz się robić zakupy online, wysyłać e-maile i wiele więcej. Prowadzimy szkolenia 5 dni w tygodniu dostosowane do Twoich potrzeb, także w czasie ferii oraz wakacji. Zainteresowała Cię nasza oferta? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!