Toruń – kursy komputerowe

Kursy komputerowe dla seniorów z Torunia

Kursy ON-LINE (nauka zdalna) lub lekcje stacjonarne w siedzibie firmy od 1999 roku. Dzisiejszy świat jest w większości skomputeryzowany. Proste czynności, takie, jak choćby umiejętność obsługi wyszukiwarki czy znajomość podstawowych funkcji niektórych programów i aplikacji pozwalają czuć się pewniej i bardziej komfortowo. O ile wśród młodszego pokolenia wszyscy doskonale radzą sobie z obsługą laptopa, o tyle już starsze osoby wciąż mają z tym problem. Specjalnie dla seniorów z Torunia przygotowaliśmy komfortowe, indywidualne kursy komputerowe on-line.

Zapisz się na kurs komputerowy on-line z Twojego domu

Mieszkasz w Toruniu i chcesz nauczyć się obsługi komputera na poziomie pozwalającym na swobodne korzystanie z zasobów internetu? Chciałbyś czasem zrobić zakupy on-line i zapłacić za nie – wygodnie i bez wychodzenia z domu, a może masz zamiar korzystać z serwisów społecznościowych i umawiać się zdalnie do lekarza? Wszystkich tych rzeczy nauczymy Cię na kursie komputerowym dla seniorów. Otwórz się na możliwości, jakie daje dzisiejsza technologia i zaimponuj wnukom!

Indywidualne kursy komputerowe dla seniorów z Torunia, którzy chcą być na czasie

Nasze zajęcia to nie tylko szansa na zdobycie nowych umiejętności – to również wspaniała przygoda, po której będziesz mógł spotkać się z rodziną lub znajomymi z Torunia, których nie widziałeś od lat. Dzięki umiejętności obsługi komunikatorów, takich jak Skype czy serwisów społecznościowych zyskasz możliwość komunikowania się z bliskimi. Indywidualna forma kursu pozwoli Ci na bezstresową naukę w czasie, jaki najbardziej Ci odpowiada. A to wszystko na kursie komputerowym dla seniorów.

Zapisz się już dziś i zyskaj praktyczną wiedzę

Nasze kursy komputerowe dla seniorów z Torunia ułatwiają życie i sprawiają, że nawet umówienie wizyty u lekarza przestaje być problemem. Zamiast stać w kolejkach, narażać się na kontakt z chorobami – w sklepie, poczekalni lub innym miejscu, będziesz mógł załatwić wszystkie najpilniejsze sprawy, nawet takie jak złożenie elektronicznego wniosku w urzędzie, bez wychodzenia z domu. Zapisz się na kurs komputerowy i popraw jakość życia!