Rzeszów – kursy komputerowe

Kursy komputerowe dla seniorów z Rzeszowa

Kursy ON-LINE (nauka zdalna) lub lekcje stacjonarne w siedzibie firmy od 1999 roku. Jeszcze nigdy nie miałeś do czynienia z komputerem i obawiasz się, czy to dobry pomysł, by w tym wieku uczyć się obsługi nowoczesnego sprzętu? Zniechęciło Cię niecierpliwe nastawienie wnuczka, który nie potrafi odpowiednio dostosować słownictwa dla komputerowego laika? Nie rezygnuj ze zdobywania nowych umiejętności! Zapisz się na nasz kurs dla seniorów z Rzeszowa. Podczas zajęć o starannie opracowanym programie przekonasz się, że nigdy nie jest za późno na naukę, a efekty mogą Cię zaskoczyć!

Zapisz się na kurs komputerowy w Rzeszowie

Wiemy, że nauka czegoś tak złożonego i kompleksowego jak obsługa komputera podłączonego do internetu wymaga czasu oraz cierpliwości. Zdajemy sobie sprawę, że przyswojenie pierwszych etapów programu, a także wykonanie pierwszych czynności może długo trwać, ale niech Cię to nie zniechęca! Z każdą lekcją będziesz rozumieć coraz więcej i coraz sprawniej będziesz wykonywać zadania o różnym stopniu trudności. Im dalej w las, tym więcej drzew – im więcej lekcji masz za sobą, tym lepiej będziesz sobie radzić z kolejnymi etapami nauki. Zaufaj nam – zapisz się na kurs komputerowy dla seniorów z Rzeszowa. Zapraszamy!

Czego możesz się nauczyć na naszym kursie komputerowym w Rzeszowie

Młodzi ludzie mnóstwo rzeczy robią już przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu. To niezwykle wygodne rozwiązanie i nie ma powodu, dla którego Ty miałbyś z niego nie korzystać. Dostawy zakupów do domu czy możliwość załatwiania urzędowych formalności za pomocą komputera to doskonałe udogodnienie dla osób starszych, którym wyjście do sklepu sprawia nieco więcej trudności, niż młodszym. Na naszych lekcjach poznasz podstawowe funkcje każdego komputera – nazewnictwo, symbole graficzne, zdobędziesz umiejętność pisania w edytorze tekstu, a z czasem samodzielnie będziesz wysyłać e-maile, zamawiać zakupy z dostawą do domu lub rozmawiać z bliskimi przed Skype’a. Przekonaj się, ile udogodnień jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Zapraszamy na kursy komputerowe dla seniorów w Rzeszowie!