Łódź kursy komputerowe

Kursy komputerowe w Łodzi

Kursy ON-LINE (nauka zdalna) lub lekcje stacjonarne w siedzibie firmy od 1999 roku. W dzisiejszych czasach nawet podstawowa umiejętność obsługi komputera potrafi znacząco ułatwić załatwianie codziennych spraw i obowiązków. Z jego pomocą można na przykład bez wychodzenia z domu wykonać przelew bankowy, utrzymać kontakt z najbliższymi mieszkającymi w innym mieście albo zrobić zakupy. W naszej firmie zdajemy sobie jednak sprawę, że nie każdy może czuć się swobodnie w obsłudze komputera. Z tego względu proponujemy kompleksowe kursy komputerowe dla Klientów z Łodzi, dzięki którym bez trudu zwiększysz swoje umiejętności.

Oferta kursów komputerowych dla Klientów z Łodzi

PW naszej firmie proponujemy skuteczne, a zarazem bezstresowe kursy komputerowe dla Klientów z Łodzi, dzięki którym nauczysz się podstawowej obsługi komputera, a także internetu. Oferujemy między innymi szkolenia poświęcone popularnym edytorom tekstu, zakładaniu i zarządzaniu internetowym kontem bankowym, dokonywaniu rezerwacji on-line oraz obsłudze poczty elektronicznej. Zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb każdego kursanta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Kursy komputerowe dla seniorów z Łodzi

Oferta naszych kursów komputerowych w Łodzi przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które nie miały dotąd dużej styczności z komputerami, w tym również seniorów. Zapewniamy naukę w przyjemnej atmosferze, cierpliwie wyjaśniamy wszelkie wątpliwości i chętnie odpowiadamy na pytania naszych kursantów. Chcesz nauczyć się obsługi komputera, by móc wysyłać e-maile do najbliższych lub robić bezpieczne zakupy w internecie? Skontaktuj się z nami!

Zapisz się na kurs komputerowy w Łodzi

Szkolenia odbywają się przez 5 dni w tygodniu, zarówno stacjonarnie w naszej siedzibie w Łodzi lub u Klienta, jak i w trybie online. Oferowane kursy komputerowe przeznaczone są dla osób w każdym wieku – w tym młodzieży oraz seniorów – które chcą przyswoić podstawy obsługi komputera. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, a także odpowiednim wykształceniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić szkolenia w pełni dostosowane do Twoich oczekiwań. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!