Opole – kursy komputerowe

Kursy komputerowe w Opolu

Kursy ON-LINE (nauka zdalna) lub lekcje stacjonarne w siedzibie firmy od 1999 roku. Przez te lata udało nam się wypracować sprawdzone metody nauczania, które w połączeniu z pełnym pasji podejściem pozwolą Ci zdobyć niezbędną wiedzę oraz umiejętności. Dysponujemy bogatym doświadczeniem zarówno w wykładaniu dla większych grup, jak i nauce indywidualnej. Ponadto prowadzimy również kursy on-line, zwłaszcza dla wszystkich tych, którym nie jest obca nauka zdalna. Szkolenia komputerowe w Opolu przeznaczone są dla seniorów, młodzieży, dzieci i każdego, kto chciałby podnieść swoje kompetencje. Uczniowie mogą uczęszczać na zajęcia przez 5 dni w tygodniu w różnych godzinach, a także podczas wakacji oraz ferii. W ten sposób nasza oferta jest przyjazna każdemu – osobom pracującym, seniorom, studentom czy dzieciom ze szkoły podstawowej.

Czego nauczysz się na kursie komputerowym w Opolu?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dopasowanie programu nauczania do potrzeb konkretnych osób. Z tego powodu staramy się tworzyć grupy zajęciowe z uwzględnieniem indywidualnych wymagań czy też poziomu biegłości w obsłudze komputera i Internetu. Podczas prowadzenia kursów komputerowych dla seniorów w Opolu staramy się przede wszystkim kłaść duży nacisk na kwestie bezpieczeństwa w sieci. Uwrażliwiamy kursantów na zagrożenia płynące z korzystania z Internetu, a także dajemy narzędzia, aby skutecznie się przed nimi bronić. Oczywiście nie zapominamy również o przedstawianiu seniorom możliwości Internetu, co robimy poprzez naukę korzystania z poczty e-mail, robienia zakupów oraz rezerwacji on-line, a także obsługi konta bankowego.

Kursy komputerowe w Opolu – zajęcia dla seniorów i nie tylko

Chciałbyś wziąć udział w kursie komputerowym? Dobrze trafiłeś! Zajmujemy się organizacją kursów komputerowych w Opolu już od wielu lat, a sukcesywnie zdobywane doświadczenie przekładamy na wysoką jakość nauczania. Dopasujemy program wprost do Twoich możliwości oraz wyposażymy Cię w konkretne umiejętności. Skontaktuj się z nami już dziś!