Poznań kursy komputerowe

Kursy komputerowe w Poznaniu

Kursy ON-LINE (nauka zdalna) lub lekcje stacjonarne w siedzibie firmy od 1999 roku. Kompetencje komputerowe są dziś niebywale istotne, dlatego ważne jest, aby wykształcać je u dzieci już od najmłodszych lat. Poza tym należy też pamiętać o szerokiej grupie osób, których dotyczy wykluczenie cyfrowe – seniorach. To właśnie im dedykowana jest dzisiaj większość kursów komputerowych w Poznaniu czy innych miastach. Aktywizacja najstarszej części społeczeństwa sprzyja nie tylko poprawie jakości ich życia, ale też jest istotna z uwagi na bezpieczeństwo.

Dla kogo przeznaczone są kursy komputerowe?

Prowadzone przez nas w Poznaniu kursy dedykowane są osobom na różnym poziomie zaawansowania. Oczywiście największą grupę uczestników stanowią ci, którzy nie mieli wcześniej do czynienia ani z komputerem, ani tym bardziej Internetem. Niemniej jesteśmy otwarci na indywidualne oczekiwania i z przyjemnością przyjmiemy pod swoje skrzydła kursantów o różnym stopniu biegłości cyfrowej. Staramy się jednak organizować poszczególne grupy w taki sposób, aby poziom ogólnej wiedzy był w nich jak najbardziej uśredniony.

Czego nauczysz się na kursie komputerowym w Poznaniu?

Podczas stacjonarnego lub przeprowadzanego zdalnie kursu nauczymy Cię przede wszystkim podstawowej obsługi komputera. Poza tym przedstawimy Ci możliwości edytora tekstu czy też innych przydatnych programów. Z uwagi na przeniesienie się do sieci dużej części usług i handlu, nauczymy Cię robić zakupy przez Internet, korzystać z bankowości online, dokonywać rezerwacji, a także wysyłać wiadomości za pomocą poczty e-mail. Wierzymy, że wszystkie te kompetencje są dziś bardzo ważne, nie tylko dla dorosłych, ale również seniorów.

Zaufaj specjalistom od kursów komputerowych!

Zajmujemy się prowadzeniem kursów w Poznaniu i innych miastach już od kilkunastu lat. Dzięki temu możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem zarówno w pracy z dorosłymi, jak i seniorami. Staramy się dopasowywać tempo oraz metody nauki do potrzeb konkretnych grup, ponieważ uważamy, że jest to najbardziej efektywny sposób na uzyskanie nowych umiejętności. Chciałbyś poprawić swoje umiejętności poruszania się w sieci, a może zacząć naukę obsługi komputera od zera? Zapraszamy na kursy komputerowe w Poznaniu!