Gorzów Wielkopolski kursy komputerowe

Kursy komputerowe w Gorzowie Wielkopolskim

Kursy ON-LINE (nauka zdalna) lub lekcje stacjonarne w siedzibie firmy od 1999 roku. Dzięki komputerom nie musimy mnóstwa rzeczy załatwiać osobiście. E-maile zajęły miejsce listów, internetowe serwisy transakcyjne banków zastąpiły kolejki do okienka, a złożenie deklaracji podatkowej zajmuje 5 minut i nie wymaga nawet wyjścia z domu. Nowoczesne technologie w znaczącym stopniu ułatwiają życie, a przy tym pozwalają zaoszczędzić ogromne ilości czasu na dojazdy w różne miejsca. Chcesz samodzielnie w domowym zaciszu robić zakupy, oglądać seriale lub załatwiać sprawy urzędowe? Zapisz się na nasz kurs komputerowy w Gorzowie Wielkopolskim!

Kurs komputerowy dla senioraGorzów Wielkopolski

Młodzi ludzie intuicyjnie poruszają się w przestrzeni wirtualnej. Choć dla seniorów jest to nieco trudniejsze, nigdy nie jest za późno na naukę nowych umiejętności – zwłaszcza jeśli pozwalają one ułatwić sobie życie. Prowadzimy ciekawe kursy komputerowe, korzystając z metod, które pozwalają kursantom szybko zrozumieć określone schematy działania. Jeżeli Ty też chcesz rozmawiać z bliskimi przez video czat niezależnie od dzielącej Was odległości, wymieniać e-maile lub poszukiwać różnych informacji, zgłoś się na nasze zajęcia w Gorzowie Wielkopolskim.

Kurs komputerowy w Twoim domu w Gorzowie Wielkopolskim

Formuła naszych kursów komputerowych dla seniorów – podobnie jak sama obsługa komputera podłączonego do internetu – z założenia pozwala osiągnąć komfort przy jednoczesnej oszczędności czasu, bez wychodzenia z domu. Proponujemy zarówno zdalne lekcje online, podczas których będziesz rozmawiać z instruktorem przez video czat, jak i zajęcia pod wskazanym przez Ciebie adresem. Pod okiem doświadczonego nauczyciela poznasz schematy, dzięki którym wkrótce samodzielnie będziesz rezerwować wczasy, kupować bilety na pociąg, wykonywać przelewy, wymieniać e-maile czy robić zakupy – przy swoim własnym laptopie w domu. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych kursów komputerowych w Gorzowie Wielkopolskim? Skontaktuj się z nami!