Kielce – kursy komputerowe

Kursy komputerowe w Kielcach

Kursy ON-LINE (nauka zdalna) lub lekcje stacjonarne w siedzibie firmy od 1999 roku. Zajmujemy się prowadzeniem kursów komputerowych dla wszystkich zainteresowanych z Kielc i okolic. Na zajęcia zapraszamy każdego, kto czuje, że chciałby nauczyć się obsługi komputera lub też polepszyć swoje umiejętności. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się kursy komputerowe dla seniorów, ponieważ to właśnie ta grupa ma bardzo często największe problemy w posługiwaniu się nowymi technologiami. Naszym zadaniem jest prowadzenie zajęć w taki sposób, aby uczestnicy po pewnym czasie mogli samodzielnie i swobodnie korzystać z komputera lub Internetu w domu.

Postaw na specjalistów z Kielc

Nauczamy już od 1999 roku, dlatego możesz zaufać naszej wiedzy oraz doświadczeniu, które są niezbędne do tego, aby prowadzić praktyczne kursy komputerowe dla seniorów i nie tylko. Jesteśmy elastyczni ze względu na sam program zajęć, a dodatkowo oferujemy kursy komputerowe w Kielcach przez 5 dni w tygodniu o różnych godzinach. Zainteresowane osoby mogą uczestniczyć w naszych zajęciach także w okresie wakacji lub ferii.

Czego nauczysz się na kursie komputerowym?

Program zajęć dopasowujemy w zależności od stopnia zaawansowania grupy. Mogą się one rozpoczynać zarówno od poznania budowy komputera, jak i dotyczyć konkretnych zagadnień, np. obsługi poczty e-mail. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każda osoba na kursie komputerowym będzie przyswajała wiedzę czy nabywała umiejętności równie szybko. Z tego powodu do każdego uczestnika staramy się podchodzić w sposób indywidualny, poświęcając mu swoją uwagę oraz czas.

Kursy komputerowe dla seniorów z Kielc

Podczas prowadzonych zajęć staramy się realizować takie zagadnienia, które odpowiadają potrzebom konkretnych grup. Uczymy pracy z edytorem tekstu, obsługi poczty e-mail, konta bankowego czy też dokonywania zakupów online. Dodatkowo wzbogacamy kursy komputerowe o zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w sieci tak, aby wszyscy uczestnicy zdawali sobie sprawę z zagrożeń płynących z korzystania z Internetu. Zapraszamy do kontaktu zainteresowanych z Kielc i okolic!