Zielona Góra – kursy komputerowe

Kursy komputerowe dla seniorów z Zielonej Góry

Kursy ON-LINE (nauka zdalna) lub lekcje stacjonarne w siedzibie firmy od 1999 roku. Chcesz sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie posługiwać się komputerem podłączonym do internetu? Nauczymy Cię wszystkiego, co niezbędne, abyś mógł bez problemu korzystać z wyszukiwarki internetowej, załatwiać różnego rodzaju urzędowe sprawy bez wychodzenia z domu, płacić rachunki, robić zakupy, wysyłać zdjęcia do dalekich krewnych lub kontaktować się z nimi o każdej porze! Z nami poznasz podstawowe zagadnienia i zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci posługiwać się nowymi technologiami usprawniającymi codzienne życie. Zapisz się na jeden z naszych kursów komputerowych dla seniorów, a szybko przekonasz się, że obsługa komputera wcale nie jest taka trudna i skomplikowana.

Ciekawe kursy komputerowe

Dzięki naszym szkoleniom przeznaczonym specjalnie dla seniorów szybko oswoisz się z nowinkami technologicznymi i bez problemu będziesz codziennie korzystał z komputera. Nauczymy Cię wszystkich praktycznych rzeczy – jak bezpiecznie używać przeglądarki i szukać w niej przydatnych informacji, jak założyć i korzystać z poczty e-mail czy popularnych komunikatorów. Poznasz też tajniki systemów operacyjnych – dowiesz się na przykład gdzie gromadzić zdjęcia i jak je wysyłać do innych osób. Nauczymy Cię również korzystania z podstawowych programów komputerowych takich jak Excel czy Word. Dokładnie wyjaśnimy Ci zasady działania programów i odpowiemy na Twoje wszystkie pytania, zapewniając również pełne wsparcie na każdym etapie kursu.

Atrakcyjne kursy dla seniorów z Zielonej Góry

Biorąc udział w naszych kursach komputerowych, zdobędziesz podstawowe umiejętności niezbędne do korzystania z komputera. Bez wychodzenia z domu zapiszesz się do lekarza, zamówisz e-receptę, sprawdzisz pogodę na kolejny tydzień, obejrzysz ulubione seriale czy podejrzysz stan konta bankowego. Jeśli myślisz, że na naukę jest już za późno – jesteś w błędzie. Nowych umiejętności warto uczyć się w każdym wieku – dlatego wszystkich chętnych seniorów z Zielonej Góry zapraszamy na organizowane przez nas profesjonalne kursy komputerowe!