Białystok – kursy komputerowe

Kursy komputerowe dla seniorów w Białymstoku

Kursy ON-LINE (nauka zdalna) lub lekcje stacjonarne w siedzibie firmy od 1999 roku. Sprawne posługiwanie się komputerem podłączonym do internetu to w obecnych czasach podstawa. Dzięki nowoczesnym technologiom mamy możliwość utrzymywania kontaktu z rodziną i bliskimi, możemy bezpiecznie przechowywać pamiątkowe zdjęcia w formacie cyfrowym, bez wychodzenia z domu załatwiać różnego rodzaju sprawy urzędowe, robić zakupy, przygotowywać dokumenty tekstowe, płacić rachunki, zarządzać internetowym kontem bankowym, oglądać ulubione seriale i filmy czy wyszukiwać interesujące nas informacje. Chcesz móc samodzielnie wykonywać te wszystkie czynności? Skorzystaj z naszej pomocy – wprowadzimy Cię do świata komputerów i internetu, tak abyś bez problemu mógł posługiwać się nowymi technologiami, które ułatwią Twoje codzienne życie! Zapisz się na profesjonalny, indywidualny kurs komputerowy już dziś!

Atrakcyjne kursy komputerowe dla seniorów z Białegostoku

Myślisz, że na naukę obsługi komputera jest już za późno? Obawiasz się, że sobie nie poradzisz? Nie przekonasz się, jeśli nie spróbujesz! Weź udział w prowadzonych przez nas kursach komputerowych dla seniorów mieszkających w Białymstoku, a szybko zobaczysz, jak obsługa komputera może być łatwa i przyjemna! Pokażemy Ci wszystko od podstaw, wyjaśnimy zasady działania i odpowiemy na Twoje wszystkie pytania. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie kursu.

Co daje kurs komputerowy?

Nauczysz się podstawowej obsługi komputera – myszki, klawiatury czy drukarki. Zobaczysz, jak pracuje się na najbardziej znanych systemach operacyjnych. Dowiesz się, jak korzystać z komunikatorów internetowych i popularnych serwisów społecznościowych. Samodzielnie będziesz mógł bezpiecznie przeglądać internet w poszukiwaniu interesujących Cię informacji. Nauczysz się tworzyć i modyfikować tekst czy pliki graficzne. Będziesz niezależny i zaskoczysz swoich znajomych, rodzinę oraz wnuków nowymi umiejętnościami. Serdecznie zapraszamy na kurs komputerowy wszystkich seniorów z Białegostoku i nie tylko